Юні кременчуцькі футболісти здобули перемогу у фіналі українського турніру «Кубку націй Данон»

228

Десятий рік поспіль компанія "Данон" організовує проведення в Україні дитячого футбольного турніру Кубок націй серед непрофесійних гравців віком 10-12 років. У 2012 році на зелені газони стадіонів країни вийшли 200 тисяч дітей з восьми з половиною тисяч українських шкіл.

21 липня 2012 року у Одесі, на міському стадіоні "Спартак" відбувся фінал Всеукраїнського дитячого аматорського футбольного турніру "Кубок Націй Данон". В ході боротьби 8 команд із різних регіонів України визначився переможець, який представлятиме Україну на міжнародному фіналі Кубка Націй Данон" у Польщі (Варшава). У фінал національного українського турніру в Одесі вийшла вісімка команд — з Кременчука, Бердянську, Керчі, Дніпропетровську, Ніжину, Кам’янки, Тернополю та Білгород-Дністровського, а у фінальному двобої за першість зійшлись Керч та Кременчук.

Приємно, що перемогу у турнірі здобули саме кременчужани — учні футбольного класу кременчуцької загальноосвітньої школи №1. Кременчук переміг у серії післяматчевих пенальті. В підсумку маємо 4:2 на користь дитячої команди "Кремінь".

Тож у вересні саме кременчужани поїдуть до Варшави на фінал міжнародного турніру. Кременчуцькі діти довели, що у нашому місті підтримують найкращі футбольні традиції України.
«Офіційний веб-сайт Кременчуцької міської ради»