205

У Крюківському районі провели шаховий турнір.

У сеансі одночасної гри з директором регіонального шахового клубу "КАІССА" Юрієм Ямпольським прийняли участь діти Кременчуцького обласного дитячого санаторію "Славутич" та молодь, яка мешкає на території мікрорайонну №12, повідомила голова комітету з фізичної культури і спорту Крюківського райвиконкому Ганна Келембет.

Кращими шахістами стали Назар Сороколат , учень ЗОШ №23, ЄгорКомендантов , гість з Росії, Дмитро Волочай — санаторій "Славутич" та Яна Чала, учениця ЗОШ №9.

У рамках цього заходу також відбулась змагання з шахів між трудовими колективами підприємств районну. За напруженої боротьби було визначено кращих шахістів районну: третє місце у турнірі посів працівник ПАТ "Кредмаш" Володимир Груздєв, друге місце у працівника ПАТ "Кредмаш" Іван Опанасенко, а переможцем турніру став працівник ПАТ "КВБЗ" Михайло Грищенко.

Переможець та призери були нагороджені кубками турніру та медалями. А родзинкою нагородження став ексклюзивний подарунок, яким свого часу було нагороджено винахідника шахів за індійською легендою.

Нагадаємо, 20 липня відзначали Міжнародний день шахів. Це свято відзначають шахісти всього світу з 1966 року.

Святкувати День шахів почали за рішенням ФІДЕ — Всесвітньої шахової федерації, заснованої в 1924 році.