Склад постійних діючих комісій депутатів міської ради

996
нет комментариев
wpid-vlada.jpg

До складу комісій входять наступні депутати:

1. В комісію з питань Регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування:
– Семеняченко Ігорь Валентинович від фракції Партія регіонів – голова;
– Криворучко Володимир Анатолійович від фракції Партія регіонів;
– Семеніщев Олександр Іванович від фракції Партія регіонів;
– Джигіль Андрій Іванович від фракції “Батьківщина”;
– Головач Олександр Леонідович від фракції “Батьківщина”;
– Величко Віталій Володимирович від фракції “Рідне місто”.

2. В комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку:
– Леготкін Геннадій Іванович від фракції Партія регіонів – голова;
– Хворост Євген Федорович від фракції Партія регіонів;
– Дроздова Ірина Анатоліївна від міської політичної організації УСДП;
– Недяк Андрій Дмитрович від фракції “Батьківщина”;
– Бобер Ілона Михайлівна від фракції “Батьківщина”;
– Лихошвай Наталія Валентинівна від фракції “Рідне місто”;
– Козенко Олександр Юрійович від міської політичної організації “Сильна Україна”.

3. В комісію з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю:
– Щобак Василь Васильович від фракції Партія регіонів – голова;
– Шевчук Едуард Георгійович від фракції Партія регіонів;
– Захарченко Тарас Анатолійович від фракції “Батьківщина”;
– Ляпун Микола Миколайович від фракції “Батьківщина”;
– Столяр Петро Дмитрович від фракції “Рідне місто”;
– Максак Олег Іванович від фракції “Рідне місто”;
– Кравченко Дмитро Васильович від фракції “Фронт змін”;
– Котляр Віталій Юрійович від міської організації КПУ;
– Голобородько Леонід Володимирович від міської політичної організації “Сильна Україна”;
– Гвоздецький Микола Миколайович від міської. політичної організації “Єдиний центр”.

4. В комісію з питань підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики:
– Шаповалов Юрій Анатолійович від фракції “Фронт змін”- голова;
– Іванян Геннадій Михайлович від фракції Партія регіонів;
– Сазонов Олег Юрійович від фракції Партія регіонів;
– Гамза Сергій Іванович від фракції Партія регіонів;
– Гуртовий Михайло Олександрович від фракції “Батьківщина”;
– Зінченко Ірина Анатоліївна від фракції “Батьківщина”;
– Кузнєцов Сергій Миколайович від фракції “Рідне місто”;
– Яцина Олександр Олександрович від міської політичної партії “Вітчизна”.

5. В комісію з питань освіти, молоді, культури, спорту та засобів масової інформації:
– Шиян Ольга Миколаївна від фракції “Батьківщина” – голова;
– Шайнога Володимир Іванович від фракції Партія регіонів;
– Кушнір Ігор Миколайович від фракції Партія регіонів;
– Долецька Катерина Костянтинівна від фракції “Батьківщина”;
– Волошин Василь Васильович від фракції “Рідне місто”;
– Бугайчук Віктор Михайлович від міської політичної партії “Свобода”.

6. В комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я материнства та дитинства:
– Гладенька Галина Анатоліївна від фракції “Рідне місто” – голова;
– Федько Ірина Семенівна від фракції Партія регіонів;
– Гуйда Оксана Анатоліївна від фракції “Батьківщина”;
– Пугач Петро Анатолійович від фракції “Батьківщина”;
– Гриценко Юрій Васильович від фракції “Рідне місто”;
– Гончаренко Вікторія Василівна від фракції “Фронт змін”.

7. В комісію з питань екології та регулювання земельних відносин:

– Стасюка Валентина Володимировича від фракції “Батьківщина” – голова;
– Алексєєв Геннадій Федорович від фракції Партія регіонів;
– Нежурбіда Геннадій Леонідович від фракції Партія регіонів;
– Холод Євген Миколайович від фракції “Батьківщина”;
– Надоша Віталій Володимирович від фракції “Батьківщина”;
– Роженко Олександр Анатолійович від фракції “Рідне місто”;
– Юхно Кирил Олександрович від фракції “Рідне місто”;
– Іванов Сергій Вікторович від фракції “Фронт змін”;
– Шапран Володимир Іванович від міської організації КПУ;
– Березянський Олександр Вадимович від міської політичної партії “Вітчизна”.

8. В комісію з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв`язку:
– Балим Олег Іванович від фракції “Рідне місто” – голова;
– Брижаха Григорій Васильович від фракції Партія регіонів;
– Черниш Микола Костянтинович від фракції Партія регіонів;
– Таценюк Віталій Дмитрович від фракції “Батьківщина”;
– Говорушко Олег Ігорович від фракції “Батьківщина”;
– Березенський Ігор Антонович від фракції “Рідне місто”.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Shift + Enter или нажмите здесь что бы сообщить нам.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may also like

Через три роки Дніпра може не стати

Українці загалом і кременчужани зокрема можуть залишитися без